مد و لباس در استونی

///مد و لباس در استونی

مد و لباس در استونی

صنعت مد و لباس در کشور استونی روز به روز در حال پیشرفته تر شدن است. اگر به خریدن پوشاک خاص و زیبا علاقه دارید، در استونی فروشگاه های بسیاری وجود دارد که محصولات برندهای داخلی و بین المللی گوناگونی را برای فروش عرضه می نماید. این کشور دارای برندهای لباس داخلی شناخته شده و قابل توجه ای می باشد.

مشهورترین برندهای کشور استونی در زمینه لباس عبارت هستند از:
Nikkolo, Monton, Mosaic, Baltman, Lilli Jahilo, Katrin Kuldma, Aldo Järvsoo و Bastionبرگزاری های فستیوال های فشن و کت واک ها در استونی در کنار تشویق جوانان به تحصیل در رشته های مربوط به این حوزه سبب شده است تا صنعت مد و لباس این کشور در حال رشد و ترقی باشد. از کشور استونی طراحان لباس خلاق و مطرح مهمی به جهان معرفی شده‌اند. طراحان لباس استونیایی زمان زیادی را صرف تجزیه تحلیل سلایق و نیازهای مصرف کنندگان خود می کنند تا در کنار خلاقیت در طراحی رضایتمندی مشتریان را نیز به دست آورند. در این زمینه سمینارها و همایش های متعددی برگزار می شود. تمرکز بسیار بر روی مینیمالیسیم خلاقانه در طراحی و کیفیت بالا محصولات در برندهای استونیایی قابل توجه است. استفاده از مواد طبیعی قابل بازیافت و بی ضرر به کمک ایده های هوشمندانه نیز از جمله تلاش های ستودنی طراحان مد و لباس در کشور استونی به شمار می آید.

مد سازگار با محیط زیست

مد سازگار با محیط زیست در حقیقت طراحی بر اساس مبانی زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی در صنعت مد و لباس تعریف می شود. بدون شک قدرتمند بودن صنعت نساجی در استونی رونق بخش تولیدات پوشاک می باشد. تلفیق روش های سنتی و مدرن در نساجی با بهره گیری از ایده های نوآورانه پارچه های جدید و دوستدار محیط زیست را پدید آورده است. در کشور استونی مد سازگار با محیط زیست مورد توجه قرار گرفته است و برندی با نام هووی اکو با کمک گرفتن از زندانیان استونی و لتونی در حال پرداختن به مد سازگار با محیط زیست می باشد.

توسط |2018-10-28T13:19:25+00:00اکتبر 28th, 2018|استونی دسته بندی ها|برچسب ها: |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

تماس با ما

آدرس تماس با ما

تلفن: ۲۲۲۲۲۲۲۲

تلفن همراه: ۰۹۱۲۲۲۲۲۲۲۲

وبسایت: http://www.aznou.com