استونی یکی از مهمترین نقاط اقتصادی روی کره زمین

///استونی یکی از مهمترین نقاط اقتصادی روی کره زمین
  • اقتصاد استونی

استونی یکی از مهمترین نقاط اقتصادی روی کره زمین

151 تعداد کل بازدید ها, 1 بازدید های امروز

چند نقطه مهم اقتصادی بر روی کره زمین وجود دارد اولین آنها هنگ کنک که مستعمره انگلیس بوده و امروژه بیشتر سرمایه کشور چین را به خود جذب میکند، دومین نقطه سنگاپور است که همین کار را و بخش اعظمی از سرمایه های کشور های جنوب آسیا را می بلعد و خود را پولدارترین کشور دنیا میکند. این کشور ارتش بزرگی ندارد و قدرت خود را از فعالیت های اقتصادی میگیرد.

سومین نقطه دوبی در امارات است که سرمایه های عطیم از کشورهای پاکستان ، ایران عراق، سوریه، لبنان و اردن و بقیه کشورهای خلیج فارس به این کشور ریخته شده و امپراطوری بزرگ و به قول خیلی ها

استونی یکی از مهمترین نقاط اقتصادی روی کره زمین

درست شده است.

در اروپا از قدیم مناطقی مثل موناکو یا لوگزامبورک و یا کشور مالتا هچین خاصیت هایی داشت ولی هیچ وقت به این شکل تبدیل به قدرت های اقتصادی که با کارهایشان بشر را حیرت زده کنند و با ثروت عظیم ، کارهایی همچون ساخت فرودگاههای عظیم و یا پیست اسکی در وسط کویر یا جنگل در فرودگاه یا بلند ترین برج های جهان. ولی شهر و کشور جدید و نوظهوری در پی شکل گرفتن است که خود را آماده سبقت گرفتن از رقبای خود میکند. بله کشوری که تا چند سال پیش به دلیل قرار نگرفتن در کریدورهای مهم حمل و نقل و کم جمعیت بودن آن کشور کسی او را نمیشناخت. ولی امروزه با نو آوری های خود در زمینه زندگی دیجیتال، اقامت یا سیتیزن شیپی دیجیتال برای اولین بار در جهان، در را برای یک زندگی دیجیتال جدید به روی شهروندان جهان گشوده و با این نوآوری قرار است خود را یکی از پولدارترین کشورهای جهان کند.

توسط |۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۰:۴۴:۵۸دی ۲۲ام, ۱۳۹۷|استونی دسته بندی ها|برچسب ها: |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

بیوگرافی مربوط به فرد برای نمایش در پروفایل او در این بخش قرار خواهد گرفت و در دیده همگان قرار خواهد گرفت. این بخش مناسب شرکت ها خواهد بود.

ثبت ديدگاه