ثبت شرکت در استرالیا۱۳۴۸/۱۰/۱۱ ۰:۰۰:۰۰

15,316 تعداد کل بازدید ها, 241 بازدید های امروز

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • fekrebartar
  مشارکت کننده
  تعداد ارسال ها: 2

  برای تأسیس شرکت در استرالیا محدودیتی وجود ندارد جزاینکه سرمایه گذاری خارجی در این شرکتها، باید توسط هیأت بررسی سرمایه گذاری خارجی تأیید شود.
  برای افتتاح شرکت در استرالیا دانستن زبان انگلیسی الزامی نیست و متقاضیان می توانند با پرداخت کردن هزینه ی زبان انگلیسی برای افراد بالای 18 سال خانواده خود اقدام به ثبت نام آنها در کلاسهای رسمی زبان در استرالیا کنند.
  برای ثبت شرکت در کشور استرالیا باید مقیم آنجا بود یا با یک فردی که در استرالیا مقیم است شریک بود. شرکت زدن یا همکاری به سبکهای مختلفی وجود دارد که به طور کلی  مراحلش این است:
  _ جمع کردن اطلاعات از سایت.
  _ ثبت کردن شرکت به صورت دستی یا از طریق یک سایت ( پرداخت مقداری هزینه و انجام ثبت). برای ثبت یک شرکت، ابتدا شخص باید یک درخواست تکمیل نماید.در درخواست، اسمی که برای شرکت انتخاب شده باید تأیید گردد. سپس فرمهایی که تهیه کرده اند را می بایست همراه با تأییدیه مدرک تأسیس شرکت در کشور مبدأ به کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا تسلیم نمود.
  _گرفتن تکس نامبر.
  _ بعد از اینکه بیزینس ثبت شد باید حتماَ سایت داشته باشد و تبلیغات موثر .
  _ سپس باید نسبت به تهیه ی نت ورک اقدام نمایید.( از طریق اینترنت یا در سطح شهر).
  http://www.bni.com.au.
  زمانی ممکن است به دلایی افراد شرایط اخذ ویزای تخصصی یا سرمایه گذاری را در کشور استرالیا نداشته باشند اما متمایل باشند شرکتی را در آن کشور به ثبت برسانند در چنین شرایطی می توان از ویزای 457 استفاده کرد. این ویزا برای بیزینس های خارجی که قصد فعالیت در استرالیا را دارند و یا نمایندگان، مدیران و کارمندان یک تجارت نیاز دارند صادر خواهد شد.
  بر اساس ساختار این برنامه، بیزینس، درخواست تبدیل شدن به یک بیزینس استاندارد برای اسپانسر شدن را ارایه می کند. این ویزا دارای اعتبار شش ساله است و متناسب با شرایط این مدت زمان می تواند تغییرکند. با این ویزا می توان بدون هیچ گونه محدودیت تحصیلی و یا شغلی کلیه اعضای خانواده را همراه داشت و می توان به دفعات و بدود محدودیت خاصی به استرالیا وارد شد.

  مطالعه مطالب بیشتر در ثبت شرکت در استرالیا

  • این گفتگو 2 ماه پیش توسط  ازنویار اصلاح شده است.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

شما برای پاسخ به این گفتگو باید وارد تارنما شوید.