2,805 total views,  2 views today

کاربر عزیز ازنو

عضویت شما در سایت ازنو برای ما بسیار ارزشمند است چرا که با توجه به رویکرد و اهداف ازنو مشارکت شما تنها راه رسیدن ما به سر منزل مقصود است.

می خواهیم که این سایت برای همگان از جمله شما کاربردی و مفید باشد، به همین منظور خواهشمندیم قبل از شروع فعالیت خود قوانین سایت را به دقت مطالعه کنید و در انجام آن ما را یاری فرمایید.

ازنو

قوانین سایت

 1. وب سایت ازنو تابع قوانین کشور ایران و اتحادیه اروپا و همچنین قوانین جرایم رایانه ای هردو می باشد.
 2. فعالیت وب سایت از در مورد مسایل مربوط به مهاجرت از قبیل پیدا کردن کار، معرفی کشورها و فرصت ها، تحصیل در خارج، استارت آپها، تکنولوژی های نوین و… می باشد؛ از مطرح نمودن مباحث نامربوط، بحثهای سیاسی، معرفی سایت های نامرتبط و یا استفاده از جملات و کلمات توهین آمیز، نژادپرستانه و … که خلاف عرف و اخلاق می باشند؛ بپرهیزید. بدیهی است برخورد مدیریت سایت در موارد تخلف بسیار جدی خواهد بود.
 3. کاربر باید هنگام ثبت نام از کلمات مناسب و واقعی برای نام کاربری خود استفاده نماید. حساب های کاربری با نامهای نامتعارف مانند نام شخصیت های معروف یا غیر واقعی مورد تایید قرار نمی گیرد.
 4. در همین راستا در هنگام ثبت آواتار یا کاور صفحه شخصی از انتخاب عکسهای نا مناسب یا به کار بردن جملات نامتعارف و خلاف قانون، بپرهیزید.
 5. کاربران سایت توجه داشته باشند که در هنگام نوشتن متن پست ها یا هرگونه پرسش و پاسخ، از کلمات توهین آمیز، تهدید افراد یا الفاظ رکیک استفاده نکنند؛ و مضمون پست ها مسؤولیت قضایی و مدنی نداشته باشد. لازم است یادآور شویم پست هایی که این شرایط را نداشته باشند، حذف و حساب کاربر مسدود خواهد شد.
 6. کاربران می توانند در پست های خود تبلیغات متعارف و مرتبط با فعالیت سایت داشته باشند، یا لینک سایت های معتبر و قانونی را به اشتراک بگذارند. همچنین اعلام آدرس ایمیل در پرسش و پاسخ ها مانعی ندارد.
 7. به اشتراک گذاشتن لینک سایت های غیراخلاقی یا غیر قانونی، هرزنامه ها، بدافزارها و یا هرگونه ایجاد مزاحمت برای دیگر کاربران موجب مسدود شدن حساب کاربر متخلف خواهد شد.
  برخی خدمات سایت ازنو شامل هزینه می شود که کاربر می تواند از طریق درگاه الکترونیکی ایجاد شده در سایت، این هزینه ها را پرداخت نماید. مدیریت سایت مسؤولیتی در قبال پرداخت های خارج از این روال ندارد.
 8. انجمنها برای آگاهی شما، و پاسخ کامل به سوالات مهاجرتی شما ایجاد می شوند، لطفا از بیان مطالبی که روند مباحث را تغییر می دهند، بپرهیزید. به جهت مفید بودن بیشتر سایت برای همه کاربران، مطالب انحرافی بدون تذکر حذف خواهند شد.
 9. در راستای بهتر شدن خدمات و پاسخگویی سریع تر، لطفا از ایجاد بیش از یک حساب کاربری خودداری کنید. در صورتی که هر مشکلی با حساب خودداری و راهنمایی های موجود در سایت برای شما کافی نبوده است، می توانید از راه هایی که در قسمت تماس با ما اعلام شده است از ما کمک بگیرید.
 10. شما می توانید انتقادات و شکایات خود را از سایر کاربران یا سایت با ذکر دلایل در بخش تماس با ما بیان کنید. از بیان این مطالب در پست های عمومی خودداری کنید.
 11. در صورتی که مقاله، پرسش یا پاسخ شما بدون داشتن مغایرت با قوانین سایت، حذف شده است؛ لطفا از طریق بخش تماس با ما این مورد را پیگیری کنید.
 12. برای اعلام مشکل یا سوال خود در بخش تماس با ما، حتما یک عنوان کوتاه، گویا و مرتبط وارد نمایید.
 13. هنگام ارسال هر پرسش جدید، حتما 1 تا 3 برچسب مرتبط با موضوع وارد کنید. برای آشنایی با نحوه وارد نمودن برچسب ها به بخش راهنمای سایت مراجعه کنید.
 14. پاسخ به پرسش ها به صورت لحظه ای انجام نمی شود، لطفا برای دریافت پاسخ خود صبور باشید.
 15. هنگام استفاده از مطالب وبلاگ ها یا سایت های دیگر، لطفا و حتما لینک منبع را در پست خود ذکر کنید.
 16. ازنو یک سایت عمومی برای تمام کسانی است که می خواهند در مورد مهاجرت آگاهی کسب کنند، لطفا در صورت برخورد با پرسشهای غیر حرفه ای و ساده صبور باشید و از پاسخ های تند و دلسردکننده بپرهیزید.
 17. پیش از ارسال پرسش خود، از قسمت جستجو در سایت اطمینان حاصل کنید که پرسش شما قبلا مطرح نشده باشد. یک پرسش را بیش از یک بار ارسال نکنید.
  فقط به پرسش هایی پاسخ دهید که در مورد آنها اطلاعات کافی و مستند دارید.
 18. از ارسال عکس با حجم بالا یا عکس های نامربوط بپرهیزید.
 19. برای کوتاه کردن لینک منابع و لینک های مرتبط با پست خود می توانید از سایت www.zurl.ir کمک بگیرید.